Odkrywamy dla Was tajemnice wzroku!

Zastanawiasz się czy można coś zaradzić na powiększającą się wadę wzroku? Skąd bierze się zez oraz widzenie podwójne rodem z filmów Sci-Fi? Albo dlaczego widzimy świat w trójwymiarze? W MUSCAT doceniamy wychodzących poza ramki i specjalnie dla wszystkich dociekliwych i ciekawskich podjęliśmy współpracę z Tatą Optometrystą, aby odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące wzroku!

Co znajdziesz w ebooku?

Historie przedstawiające powody zaburzeń wzroku

Wyjaśnienie, jak rozpoznawać wady wzroku

Informacje o najczęstszych objawach zaburzeń widzenia

Porady jak dbać o wzrok, by cieszyć się dobrym widzeniem

Praktyczne ćwiczenia wzroku, które pozwolą Twoim oczom odetchnąć

Ebook zupełnie za darmo

Zapisz się do newslettera i zgarnij ebook o wzroku wraz z ćwiczeniami oczu!

ręka

10 podróży do świata wzroku

We współpracy z Tatą Optometrystą stworzyliśmy 10 podróży do świata wzroku – czyli praktyczny poradnik wzroku, w którym na przykładzie najmłodszych prezentujemy najpopularniejsze zaburzenia widzenia, objawy wad wzroku, powody stojące za ich występowaniem i praktyczne porady, jak sobie z nimi radzić. Zagłęb się z nami w tajniki wzroku i odkryj, jak dbać o niego, żeby cieszyć się dobrym widzeniem na lata!

Krótko o autorze

Szymon Zielonka to prawdziwy specjalista od wzroku! Jest nie tylko optometrystą i doktorem nauk o zdrowiu, ale również autorem bloga oraz aplikacji do ćwiczeń wzrokowych. Ukończył studia w USA i jako jeden z nielicznych specjalistów w Polsce zajmuje się problemami ze wzrokiem w kontekście nauki i rozwoju dzieci. Pomaga Psychologom i Pedagogom w zakresie diagnostyki kłopotów w nauce, spowodowanych zaburzeniami widzenia.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zajrzyj do nas i zostaw wiadomość!