MUSCAT Optyk Warszawa Centrum Chmielna

Muscat Optyk

MUSCAT optyk - salon optyczny Warszawa Centrum

Okulary Warszawa Centrum: profesjonalne doradztwo w doborze i serwis

Pomożemy rozwiać wszelkie dylematy zakupowe oraz dopasować okulary korekcyjne lub okulary przeciwsłoneczne do Twoich potrzeb. Dokręcimy śrubki, wymienimy noski, dogniemy zauszniki - zupełnie za darmo.

Optometrysta Warszawa Centrum: badania wzroku pod okulary korekcyjne

Poświęć pół godziny na badanie wzroku do okularów i ciesz się dobrymi widokami na lata! Bezpłatnie przy zakupie Muscatów.
Zarezerwuj teraz.

Optyk Warszawa Centrum - zakupy na raty i gwarancja zakupu

W Muscat masz możliwość rozłożenia zakupu w showroomie na 5 lub 10 rat 0%. Każde Muscaty są również objęte dwuletnią gwarancją dla zapewnienia wysokiej jakości.
Dowiedz się więcej.

Poznaj nasze okulary w salonie optycznym Warszawa Centrum

O marce MUSCAT

MUSCAT to rebeliant wśród marek okularów. Wiemy, że dobry wzrok robi różnicę, dlatego naszą misją jest oferowanie najwyższej jakości okularów w uczciwych cenach. MUSCAT to nowoczesny design, najlepsi specjaliści i indywidualne podejście do każdego klienta. Projektujemy oprawki, dzięki którym tysiące Polaków pokochało noszenie okularów. Wyjdź z nami poza ramki!

Pierwszy, najstarszy salon Muscat w Polsce mieści się w samym centrum Warszawy, przy tętniącej życiem ulicy Chmielnej. Żywe wnętrze obfituje w rośliny doniczkowe, a duże witryny kuszą przechodniów, skupiając wzrok z ulicy. Wygodny układ wnętrza i niezawodna obsługa showroomu zaskarbiły sobie sympatię pierwszych #MUSCATpeople już kilka lat temu. Do showroomu najwygodniej dotrzeć komunikacją miejską dojeżdżającą do ścisłego centrum Warszawy.

Co o MUSCAT Chmielna myślą klienci?

 

 

Jeszcze nigdy nie czułam się tak zaopiekowana jak podczas wizyty w showroomie muscat. Panie przemiłe i bardzo szybko pomogły w doborze oprawek. Badanie wzroku bardzo dokładne. Jeszcze nigdy nie miałam tak dokładnego badania gdzie zbadano wszystkie możliwe opcje wady wzroku. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. To była najlepsza wizyta w salonie optycznym od lat ❤️ Teraz pozostaje tylko czekać na nowe okulary 🙂

Anna

 

 

Byłem w Muscat Chmielna przymierzyć oprawki by nie zamawiać okularów online w ciemno. To moje pierwsze okulary, więc jestem kompletnym świeżakiem w tej kwestii 😉 Salon bardzo przyjemny, nie było podziału okularów na płeć, więc byłem trochę zagubiony, ale miłe panie szybko mi pomogły. Tu przede wszystkim podziękowania dla pani Aleksandry z wieloma tatuażami za fachową pomoc w doborze oprawek, wyjaśnienie kwestii antyrefleksow oraz podziękowania dla drugiej pani Aleksandry w okularach za regulacje oprawy przy odbiorze. Napewno wrócę po kolejna pare 🙂

Molon

 

 

Ciekawy i różnorodny wybór polskich okularów w odpowiedniej cenie. Do tego świetna lokalizacja w centrum miasta i miła, pomocna obsługa sklepu. Dobre miejsce dla kogoś poszukującego oryginalności i chcącego nosić okulary nie tylko by dobrze widzieć 🙂

Daniel

Sprawdź lokalizacje salonów optycznych w okolicy

al. Jana Pawła II 82

00-175 Warszawa

ul. Targowa 62

03-734 Warszawa

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zajrzyj do nas i zostaw wiadomość! Zadzwoń, zostaw zgłoszenie w formularzu kontaktowym na muscat.pl lub napisz do nas na Facebooku albo Instagramie.