Odkryj okulary z nowej kolekcji MUSCAT Illusory

Harry, Zac, Spencer, Janis i Frank – poznaj nowe modele jesiennej kolekcji druciaków.

Meet the extra

Harry Gold/Spiced Havana

Harry - sample model

Harry Matt Black/Black Magic

You won't even believe they're real

Odkryj magię
drucianych opraw!

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz przygodę z oprawkami czy w kolekcji masz już 10 par,  ponadczasowe druciaki to must have każdej okularnicy.

W nowej kolekcji znajdziesz zupełnie nowe kształty oraz wariacje na temat Muscatów, które już doskonale znasz. 

Motywem przewodnim kolekcji są druciaki – okulary tak lekkie i subtelne, że aż trudno uwierzyć w to, że są prawdziwe. Dzięki swoim wyjątkowym kształtom uwydatnią walory urody, jednocześnie nie dominując rysów Twojej twarzy. 

It’s a kind of magic!

Arthur Gold/Spiced Havana

Arthur Silver/Spiced Havana

Arthur Silver/Spiced Havana

Wywołujemy duchy

Spencer

Tego jeszcze w MUSCAT nie było! Druciaki z soczewkami na planie elipsy przypominają... czasy naszych przodków. Retro rządzi trendami optycznymi od lat i nie zapowiada się, by klasyczne kształty miały wkrótce zejść z wybiegów. Dzięki małej średnicy soczewek, oprawki sprawdzą się dla osób z większymi wartościami korekcji. A wszystkim fashion victims gwarantujemy, że Spencer stanie się Waszym nowym nieodłącznym elementem garderoby!

Janis Matt Black/Dark Havana

Janis Gold/Americano

Janis Gold/Pistachio

Dobrze skrojone

Zac Gold/Americano

Nasze nowe awiatory wykonane są z tytanu - hipoalergicznego materiału, który jest lżejszy i bardziej wytrzymały na uszkodzenia niż ten, z którego wykonujemy większość opraw drucianych. Zac to model dla wymagających i szukających najwyższej jakości wykonania. Oprawa jest cienka, dobrze wyprofilowana i odrobinę mniejsza niż klasyczne awiatory - dzięki czemu sprawdzi się na kobiecych twarzach.

Frank Rose Gold/Rose Water

Frank Gold/Forest

Frank Matt Brown/Americano